רעננה - תל אביב 
מחזור 1
צילום: איגוד הרוגבי


במגרש היפה בלב הפארק ברעננה, בשבת בשעה 15:00, שעה לא שגרתית למדי למשחקי ליגה בארץ, נערך המשחק המרכזי של המחזור, בו אירחה רעננה את תל אביב. שני הקבוצות חסרו מספר שחקני מפתח, אך בכל זאת האלו הרכבים חזקים על המגרש, שאמנם לא הצליחו לייצר רוגבי יפה ושוטף, כצפוי לתחילת עונה, אך אכן הראו סיפקו הרבה לחימה ומתח עד לסוף המשחק. תל אביב פתחו חזק את המשחק, ואף הצליחו לנצל הרחקה ל-10 דקות של שחקן רענני כדי לעלות ליתרון 7-0 מטריי של אורן אלט שסיים מהלך יפה מהליין-אאוט, ובעיטת המרה של ויטלי פרימאק. 
תל אביב לא הצליחו לברוח לרעננה, בעיקר בגלל חוסר משמעת בהגנה שגררו פנדלים והביאו את רעננה את לקו הטרי של תל אביב ול-7-5. הטריי היפה של המשחק בא לאחר פריצה יפה של טוקו סוחשווילי, שמסר פנימה לווילי היימן שלא התקשה לסיים בין העמודים ולתת לתל אביב עוד 7 נקודות. טריי נוסף של רעננה ובעיטת עונשין מוצלחת של תל אביב קבעו את תוצאת המחצית 17-10 לתל אביב.
במחצית השניה תל אביב החזיקה לפחות 75% מהזמן בכדור, רוב הזמן בין החצי ל-22 של רעננה, אך לא הצליחה לכבוש אף נקודה, בעיקר בגלל קבלת החלטות לא טובה בהתקפה והגנה מאוד עיקשת של רעננה, וכך נשמרה תוצאת המחצית עד לסיום.
בשבת הבאה, בשעה 12:00 בספורטק, תל אביב תארך את אשקלון, עם חבורת הפיג'ים החדשה שלה - צפוי משחק ברמת אגרסיביות הכי גבוהה שאפשר לראות ברוגבי הישראלי - כולם מוזמנים, יהיה חם!!!!


Date: 22.09.2012

Venue: Raanana, Lev Ha-Park Stadium

Referee: Ariel Cabarel

Result: Raanana 10 (2t) - Tel Aviv 17 (2t,2c,1p)

Team:
   O.Alt (1t), T. Tessler, T.Avnit
        Y.Shaki, Y. Div
Shon Mand. , Misha Eli, S. Zavaro
    S. Gurtovoy, W. Hayman (1t)
    T. Suchoswilly, V. Prymack (1p, 2c)
N. Okon, Mody Rad., Lior 
Subs:
A. Shwartz, Rody, Adam Rubin, Mauro B., J. Maffy
Erez T., Levi 
 

MVPs: Michael Eli