מחנה  נוער בולגריה


המשחלת הישראלית לבולגריה

שחקנים בחימום


בתאריך 29.9-3.10 התקיים מחנה אימונים בבולגריה בעיירה אגודה המורכב מ 21 שחקני עתודה לנבחרת ישראל בנוער,  8 מאמנים  ו-2 שופטים.

האימונים נערכו במשותף עם נבחרת הנוער הבולגרית וצוות המאמנים והשופטים הבולגרים .

המחנה נערך בניצוחו של המאמן הצרפתי ג'אן בידל ואחראי השופטים פיליפ אוגוסטין – אף הוא מצרפת .


משלחת המאמנים לצרפת

ג'אן בידל עם נציגי אס"א תל אביב

מטרות המחנה היו:
1. להכיר את שחקני העתודה , לבדוק יכולות משחק ולהקנות ידע מקצועי שיושם בעיקרו על כר הדשא.
2. להכשיר את צוות המאמנים של הקבוצות השונות ולהקנות דגשים ידע מקצועי והבנת משחק ע"פ ה"פילוספיה הצרפתית " .
 3. הכשרת שופטים תוך יישום דגשים ל"בעיות שיפוט נפוצות" עמידה במגרש חוקים וכו".


את קבוצת הנוער של ת"א ייצגו 4 שחקנים – ליאור בן זקן, רז ברגר , גל מאירוביץ ויובל בוטובסקי . השחקנים ייצגו את מועדון הנוער בצורה מכובדת ומקומם בתפיסת מקום בנבחרת ישראל לנוער תלוי אך ורק באופן בו ישקיעו בפיתוחם העצמי – כושר גופני , חוזק , מהירות וכו" עד לבחירת הסגל הסופי.כמו"כ דניאל זמיר מאמן קבוצת הנוער של הקבוצה הצטרף לצוות המאמנים במחנה .
כבר אחרי החזרה החל רענן פן מאמן נבחרת ישראל ואס"א ת"א וכן מנהל הפיתוח ליישם את החומר הנלמד במחנה הנוער, ע"י המאמן גאן בידל ,   עם קבוצת הבוגרים של אס"א ת"א וכן עם נבחרת ישראל בוגרים ולפי רמת האימונים נראה כי החומר נקלט ע"י המתאמנים בשקיקה.

"מזג האוויר היה אטרקטיבי והאווירה בקרב המשלחת הייתה חמה , חברית מפרה ובעיקר מקצועית .האירגון היה מתוכנן היטב ונראה כי נעשתה עבודת הכנה איכותית טרם יציאת המשלחת."
- אומר דניאל זמיר,  "לו רק הארוחות שהגישו במלון היו חמות אז זה היה יותר ממושלם!" ומוסיף:  "בהזדמנות זו מזכיר לכולם כי בין המשימות החשובות בעונה מעבר לאליפות הינה הגדלת קבוצת הנוער באופן משמעותי . במשימה זו לכול השחקנים בקבוצה יש חלק !!! חשוב מאוד לנסות בכל דרך לגייס שחקנים חדשים לקבוצה שכן הם מהווים העתודה האמיתי לנבחרת בוגרים יציבה ואיכותית ."
שחקני הנוער של אס"א תל אביב עם המאמן דניאל זמיר