חזרה להונגריה


לפני 10 שנים, ב- 25.05.2002 נסעה נבחרת ישראל להונגריה למשחק במסגרת בית B-2 שהסתיים בהפסד קשה בתוצאה 24-39. באותה שנה הפסידה ישראל את כל המשחקים בבית וכתוצאה מכך ירדה לבית C. בשבת הקרובה תעלה נבחרת על אותו מגרש, עשר שנים אחרי, כאשר המצב הוא הפוך - ישראל מובילה את הבית וניצחון יכול להיות צעד משמעותי לקראת עליית בית וסגירת מעגל היסטורית. 
המשימה לא תהיה קלה בכלל - הנבחרת ההונגרית מורכבת משחקנים מאוד חזקים ואגרסיביים והמגרש הביתי שלהם יוצר אווירה מאוד מלחיצה ודוחף את נבחרתו קדימה - השחקנים הוותיקים של הנבחרת, אורן אלט ויונתן קפלן, שהיו שם לפני עשר שנים, הזהירו והכינו את שאר שחקני הנבחרת לקראת זה.
קפטן הנבחרת, נימרוד קפלן פצוע ויעדר מהמשחק ואת תפקיד קפטן הנבחרת מקבל שחקנה של תל אביב ג'וליאן מאפי, שהגיע לארץ רק לפני כמה שנים. ג'וליאן נכנס לנעליו של נמרוד בהצלחה באימונים ונאחל לו הצלחה במשחקו הראשון בראש הנבחרת. את תפקידו של קפלן על המגרש, בעמדה מס' 8 טופס גם כן לראשונה בנבחרת שחקן נוסף של תל אביב, מישה אלי, ועליו מוטלת המשימה להוביל את התקפת הנבחרת ממצבים סטטיים - סקראמים וליין-אאוטס. 

 
מישה אלי פורץ במשחק האחרון נגד הונגריה

המשחק האחרון נגד הונגריה היה המשחק הפותח של ישראל בבית 2C ב-30.10.2010 ובו ניצחה ישראל בתוצאה 23-14, מטריים של נימרוד קפלן ומתן ברוש. למטה מופיע כתבת וידיאו מיוחד של ערוץ הספורט על המשחק ההוא, תהיינו ובהצלחה לנבחרת!!!!