ישראל מנצחת בהונגריה


חמש בערב, שעון ישראל, נבחרת ישראל עולה על המגרש בהונגריה מלווה בכמה אוהדים שרופים במגרש ועוד מאות אוהדים בבית שעוקבים אחרי דיווחים חיים בדף הפייסבוק של איגוד הרוגבי - והדיווחים לא איחרו להגיע, כי ישראל פתחה בסערה, ובדקה השניה כבר עלו ל 3-0 מפנדל של בוייטלר. לאחר מכן טריי מהיר של יוני שאקי, ובויטלר מוסיף עוד המרה, וכבר 10-0. הקהל בבית מרוצה, אך עדיין זהיר בתגובות שלו. ואז קרה משהו מיוחד, התחילה ההצגה של פאביאן מגיד - היתוש עקץ את ההונגרים 3 פעמים ברצף ושלות הטריים שלו העלו את ישראל ליתרון ענק במחצית 30-5, כאשר ההונגרים הספיקו לכבוש טריי, וגם יונתן קפלן ספג צהוב באמצע. כאן הקהל בבית כבר מבין שמתרחש שם משהו גדול והתגובות בפייסבוק, הטלפונים והסמסים מתחילים להגיע. 
המחצית השנייה התחילה גם בפנדל ישראלי שהכניס בויטלר ( סה"כ בויטלר הכניס 5 פנדלים ועוד 2 המרות ). המשחק במחצית השנייה היה הרבה יותר שמרני, ישראל שמרה על הקו קו שלה ומנגד הכניסה 3 פנדלים, וכמו כן ביצעה הרבה חילופים. את אקורד הסיום נתן בויטלר בטריי אחרון בדקה ה-80 שחתם את התוצאה המדהימה 44-5 בחוץ על הונגריה, ללא ספק אחת הניצחונות הגדולים של נבחרת ישראל, בטח כאשר מדובר במשחק חוץ מול קבוצה חזקה, במגרש מאוד ביתי.
כל הכבוד לנבחרת, נתתם המון שמחה למאות או אלפי האוהדים כאן בארץ, הוכחתם את עצמכם ולא אכזבתם אותנו!!
במקביל נערך משחקה של דנמרק נגד אוסטריה, ולמרות שהאוסטרים פתחו חזק והובילו, הדנים הראו הרבה אופי, עשו מהפך כדי לנצח את המשחק, להעביר את ההכראה על זהות העולה למשחק האחרון של הבית, כאן בארץ, ב - 02.06, באיצטדיון בווינגייט. זה הולך להיות המשחק החשוב ביתר בהיסטוריה של הרוגבי הישראלי, מול קבוצה מאוד חזקה, שניצחה את ישראל בדנמרק, ולכן הקהל צריך להראות נוכחות שיא, בהתאם לגודל האירוע. כולם מגיעים לתמוך בנבחרת ב 02.06 לעוד היסטורית רוגבי!