תל אביב שומרת על הגביע!
צילום: רועי קמיאלהרבה אמוציות היו על המגרש בשבת כאשר מחזיקת הגביע אס"א תל אביב באה להגן על התואר מול יזרעאל באיצטדיון הרוכבי הלאומי של ישראל במכון ווינגיט. יזרעאל נמצאת בקושר מצויין ודורסת את הליגה סומנה ע"י רבים כפייבוריטית לניצחון - אך לוותר על הגביע לא היה בתוכניות של תל אביב. תל אביב פתחה בסערה והציגה את הרוגבי הכי טוב שלה העונה ב-20 הדקות הראשונות במשחק, כאשר היא משחק משחק אגרסיבי ופשוט בהשראת החלוצים שלה, שהובילו אותה קדימה ודאגו וגם כבשו את הטריי היחיד במשחק, כאשר יוני דיווניסקי הניח את הכדור וסיים מהלך קלאסי שכולו חלוצים. מישה אלי לא התבלבל והעביר שני בעיטות ע"מ לקבוע את התוצאה על 10-0 לתל אביב. 
בשלב זה יזרעאל חזרו למשחק, בעיקר בגלל עבירות לא מחוייבות מהמציאות של תל אביב, אך יום חלש של אמיר בויטלר, שהעביר רק 1 מ-4 במחצית הראשונה שמר את תל אביב ביתרון סביר.

דניאל פלמה - התחיל את המהלך של הטריי

במחצית השנייה המשחק היה מאוזן מאוד, כאשר אף קבוצה לא מצליחה ליצור מצבים של ממש ולסכן את היריבה. הנקודות היחידות במחצית השנייה באו מפנדלים, כאשר בויטלר העביר פעמיים ומישה אלי פעם אחת, אך תל אביב הצליחה לשמור על יתרונה ולא שמטה אותו עד הסיום. התוצאה הסופית היא 13-9.
המשחק בשבת היה משחקו האחרון של הקפטן עומרי לוטן, שעוזב לטובת קריירה בארה"ב - נאחל לו הצלחה רבה, אוכן מתנת פרידה יפה עבורו.
השחקן המצטיין על המגרש היה, במשחק אדיר, ג'וליאן מאפי.
  


The Cup Final was full with emotions, where Yizre'el arrived in top form, and many may say as favorites to this clash of titans of the Israeli rugby, but the cup holders from Tel Aviv were determined to keep the trophy home. The game Started with Tel Aviv's forwards dominating the game, and soring the only try in the game, by lock forward, Yoni Divinsky. Michael Eli kicked twice and half time score was 10-3 to Tel Aviv.
In the second half both teams had very little chances of scoring and only penalties were exchanged, but Tel Aviv kept the lead till the end, winning 13-9 and keeping the cup in Tel Aviv.
This was the Final game of the captain, Omri Lotan, who's leaving for a career in USA, we wish him best of luck, and dedicate this cup to him.
The MVP of the game, was Julian Maffy, with a great inspirational game!