אשקלון - תל אביב
05/11/2011
צילום: רועי קמיאל


לאחר פגרת הנבחרת שצפוי היה שתל אביב תיפגע ממנה הכי הרבה, כי היא בעלת הנציגות הגדולה ביותר בנבחרת ישראל, כולל המאמן, יצאה תל אביב למשחק חוץ קשה מול אשקלון, באור הנר. בפעם האחרונה ששתי הקבוצות נפגשו שם, גברה תל אביב על אשקלון בתוצאה 10-7, בגמר הפלייאוף של העונה שעברה, במה שיזכר כאחד הגמרים הצמודים ביותר. הפעם נסעה תל אביב דרומה כשהיא חסרה כמה משחקניה הבולטים מהנבחרת: מודי רדשקוביץ', סטס גורטובוי וג'וליאן מאפי, ושחקניה הצעירים קיבלו במה להוכיח את עצמן מול אחת הקבוצות הקשוחות בליגה. 
תל אביב פתחה חלש, ואשקלון, שאוהבת לפתוח חזק ולדרוס מההתחלה עשתה זאת מצויין וכבר לאחר 10 דקות כבשה שני טריים ועלתה ליתרון מבטיח 14-0. בשלב הזה, החליטו החלוצים הותיקים והמנוסים של תל אביב לקחת את האחריות על המשחק, האטו את קצב המשחק כדי לעצור את המומנטום האשקלוני ולאט לאט התחילו לצמצם את ההפרש, כאשרו גרמו לאשקלון לבצע עבירות שהומרו לנקודות, סה"כ 3 פנדלים תל אביב כבשה עד המצחית, שהסתיימה בתוצאה 14-9 למארחים.


במחצית השנייה המגמה נמשכה, תל אביב המשיכו לתקוף את אשקלון ולצמצם את ההפרש, כאשר הפעם הם מצליחים לכבוש גם טריים, שלושה במספר, מידי דניאל פאלמה, ויטלי, וטוקו סוחשווילי, שגם העביר 2 מתוך 3 בעיטות ההמרה. אשקלון הצליחו לכבוש רק שני פנדלים במחצית השניה, שהייתה בשליטה תל אביבית. תוצאת הסיום 20-31 לתל אביב, שרושמת ניצחון שלישי רצוף מתחילת העונה, ושומרת על מאזן מושלם, וחשוב מכך, עוברת את המבחן הקשה מול אשקלון, בהרכב חסר. 
יוני רדשקוביץ' - שחקן מצטיין

האלבום המלא מהמשחק - צילום רועי קמיאל

Date:

05.11.2011

Venue:

Or Ha-Ner

Referee:

Ariel Kabral

Result:

Ashkelon 20 - 31 Tel Aviv

Team:

Daniel Palma, Oren Alt, Miron Shtiglitz
Yonatan Gail, Adam Rubin
Nir Koren, Misha Eli,  Dima Droizen
Erez Trunkelot, Toko Sihoshvily
Vitaly, Yoni Radashkovitch
Yam Meirovitch, Yossi Kedem, Gilad Wilk

Subs:
Lior Ben Zaken, Micha Solomon

Points:

Vitaly, Palma, Toko - 1t
Toko - 3p, 2c;  Misha Eli - 1p

MVPs:

Yoni Radashkovich