ישראל - אוסטריה, המחצית השלישית
צילום: רועי קמיאל


המחצית השלישית ברוגבי, שהיא לא פחות חשובה מהמשחק, היא המפגש החברתי בין הקבוצות אחרי הקרב על המגרש, והפעם היא נערכה בביתו של השגריר האוסטרי בישראל (מימין בתמונה), שעצמו היה שחקן בנבחרת אוסטריה ואיש רוגבי אמיתי. לאירוע הוזמנו שחקני הנבחרות, המאמנים והמנהלים, חברי איגוד הרוגבי ועוד נציגים רבים של קהילת הרוגבי הישראלי, וכמו כן נציגי מנהל הספורט והאיגוד האולימפי, מנהל הפיתוח של FIRA מישל ארבלנש, שגרירים של מדינות אחרות ועוד רבים וטובים. 
בין שתייה לריקודים לצלילי להקת הבית גם נערכו הטקסים המסורתיים וחלוקת המתנות ההדדית בין האיגודים. השגריר, שנמצא בישראל כבר 3.5 שנים ומגיע לכל משחק של הנבחרת (אבל הוא הודה שהיום הוא תמך באוסטריה) קיבל מגן הוקרה מהאיגוד וכדור משחק החתום ע"י שחקני שתי הנבחרות. 
הנבחרת הישראלית כרגיל דאגה לציין את השחקנים ה"בולטים" והם (מימין לשמאל):
דיוויד באומן - משחק ראשון בנבחרת, אמיר בויטלר - המצטיין, ודודו יעקובי - הפשלה, על כך שמתח שריר באימון לפני המשחק ולא יכל לשחק בשבת.


לאחר מכן המשיכו השחקנים את הערב בפאב Mike's Place בטיילת בתל אביב (אחד הספונסרים של הנבחרת) שם הם אכלו ושתו עוד קצת ומשם המשיכו למועדון "המרקיד" ונתנו לאוסטרים לטעום טעימה מחיי הלילה של תל אביב. המקורות שלנו מדווחים שכל חברי המשלחת האוסטרית חזרו בשלום למדינתם, ועוד הספיקו לערוך טיול בראשון בבוקר בעיר הקודש, לפני הטיסה חזרה.